CCR Air diluent diver 30m

Kurs CCR Air Diluent jest pierwszym krokiem do nurkowania na obiegu zamkniętym. Wykorzystanie CCR zapewni optymalny gaz oddechowy dla każdej głębokości przez utrzymywanie stałego ciśnienia parcjalnego tlenu. To tak, jakbyś miał na plecach maszynę do mieszania nitroksów!

 

Podczas tego kursu instruktor nauczy Cię wszystkich umiejętności niezbędnych do prowadzenia nurkowań bezdekompresyjnych CCR na maksymalną głębokość 30 metrów z wykorzystaniem diluentu powietrznego.

 

Wymagania wstępne do kursu:

 

  • minimalny wiek 18 lat
  • 20 zarejestrowanych nurkowań na wodach otwartych
  • kurs Nitrox Diver

 

Czas trwania kursu 5-6 dni.

Cena szkolenia 1200 euro.

Cena szkolenia kurs indywidualny 1400 euro.

Szkolenie na jednostkach JJ-CCR, XCCR, Liberty CCR, Liberty Sidmount CCR, Flex Sidemount CCR

Zawiera: materiały szkoleniowe, certyfikat.

OFERTA

Uczymy nurkować w jaskiniach i na wrakach, a nurkowanie to nie tylko nasz zawód – to po prostu nasza pasja. Jako instruktorzy, szkolimy swoich kursantów ale głodni wiedzy i zakochani w tym co robimy nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Wolny czas spędzamy w wodzie.

Szkolenia

 

U nas zrobisz kursy wszystkich stopni; od podstawowych po instruktorskie. Pod czujnym okiem najlepszych instruktorów. I jeszcze jedno – Jesteśmy w stanie zarazić pasja do tego sportu każdego.

Santi

 

Wszystkie produkty, które powstały w Santi, powstały z myślą o nurkach i dla nurków. Każdy najdrobniejszy szczegół ma swoje funkcjonalne zastosowanie przy zachowaniu maksymalnej jakości wykonania.

XCCR Rebreathers

 

Zapraszamy na stronę internetową www.xccr.pl. Znajdziecie tam listę kursów XCCR oraz masę innych informacji!